سیایت حفظ حریم خصوصی کاربران، مشتریان و کارمندان

ما که هستیم؟

باگ زون با هدف امن‌سازی و تبدیل جهان به جایی امن تر و راحت تر به‌وجود آمد. ما با انجام پروژه های تست امنیت، آموزش و ارایه مدارک در تلاشیم تا جهان را به سوی امنیت قابل توجه پیش ببریم.

در سطح اینترنت میلیون ها وب سایت و برنامه های آسیب پذیر هستند که نیازمند ترمیم و کشف هستند. مال در تلاشیم تا اینترنت را به جای بهتری برای شما و کسب و کارتان تبدیل کنیم.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع‌آوری میکنیم و چرا

در این بخش باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی شما از کاربران و بازدیدکنندگان سایت جمع‌آوری می‌شود. این ممکن است شامل اطلاعات شخصی، مانند نام، آدرس ایمیل، تنظیمات شخصی باشد؛ داده‌های معاملات، مانند اطلاعات خرید؛ و داده‌های فنی، مانند اطلاعات مربوط به کوکی ها جهت نگه داری آنها مورد استفاده قرار میگیرند. بجز موارد ضروری برای کارکرد صحیح سایت هیچ گونه کوکی و اطلاعات خاص دیگری ذخیره و مورد استفاده قرار نمیگیرد.

همچنین باید هرگونه جمع‌آوری و نگهداری اطلاعات شخصی حساس، مانند اطلاعات نام و آدرس شرکت درخواست دهنده را با جزعیات دقیق ذکر کنید.

داده‌های شخصی تنها با تعامل کاربر با سایت شما ایجاد می‌شود. این داده‌ها از پروسه‌های فنی مانند فرم‌های تماس، نظرات، کوکی ها، آمارها و جایگذاری شخص ثالث نیز تولید می‌شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاه های شما نباید دارای کلمات توحین کننده به دین، عقاید، افکار، گرایش های اقلیتی و… داشته باشد در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.

ما برای ارسال دیدگاه ها و بررسی شرایط آنها از کوکی شمار ه اختصاصی مرورگر شما برای سنجش استفاده میکنیم.

کوکی‌ها

این وب سایت هیچ گونه کوکی خاص و یا تبلیغاتی ندارد. با خیال راحت از امنیت کوکی ها به استفاده بپردازید.

تجزیه و تحلیل

لیست بازدید هایی که شما از صفحات سایت انجام میدهید جهت بهبود در کارکرد سایت و سنجش علاقه مندی کاربران مورد ارزیابی و کارکرد قرار خواهد گرفت. این مورد هیچ صدمه ای به اطلاعات شخصی شما نمیرساند و کاملا به صورت ناشناس تنها تعداد بازدید هر صفحه ذخیره میشود.

آیا اطلاعات شما را با کسی به اشتراک میگذاریم ؟

خیر. تنها در صورتی اطلاعات جزعی (شماره تلفن و یا آدرس ایمیل) را در اختیار کارمندان مسیول پروژه شما قرار خواهیم داد تا با شما ارتباط برقرار کنند. در غیر این صورت اطلاعات شما به صورت رمز شده نزد ما نگهداری میشود.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

ما اطلاعات شما را برای همیشه ذخیره میکنیم. باگ زون هر گاه بخواهد اکانت شما را حذف کند حد اقل ۱ هفته پیش از انجام به شما ایمیل اطلاع رسانی خواهد زد و دلیل آن را خاطرنشان خواهد ساخت.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

شما کلیه دسترسی ها بر روی داده های خود را دارید، به غیر از دسترسی به حذف سابقه ها. شما باید تایید کنید که اطلاعات را صحیح و معتبر وارد میکنید در غیر این صورت درخواست شما پذیرفته نخواهد شد.

اطلاعات تماس

شماره تماس:
9379446362 98+

ادرس ایمیل:

[email protected]

تلگرام:

WitBlack@

اینستگرام:

WitBlack_pv@

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

اطلاعات شما اعم از پسورد ها و آدرس های توکن توسط رمز نگاری Hashing محافظت میشود که غیرقابل برگشت و شکستن است. ما بقی اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد باگ زون میماند و حتی کارکنان ما نیز به آن دسترسی ندارند. (دسترسی صرفا به مدیران ارشد و موسس باگ زون داده شده)

پس با خیالی آسوده به کاوش در سایت بپردازید. اطلاعات شما محرمانه و امن است.